Reklama

Dortil - pro klidný spánek

Tři rostliny pěstované v Evropě pomáhají v synergii v doplňku stravy Dortil podpořit klidný spánek, působí proti křečím a snižují noční enurézu. Podporují usínání a snižují noční buuzení, noční můry a úzkost.

Kdy pomáhá:

 - Při nespavosti

 - Při nočních křečích

- Při nočním nucení na malou stranu

Reklama

Složení:

Lípa stříbrná je známá pro své sedativní účinky, které pomáhají uklidnit nervový systém. Pupeny lípy stříbrné obsahují látky, které mají uklidňující účinek na mozek a pomáhají snižovat stres a napětí.

Sluncovka kalifornská a měrnice černá jsou další bylinky s uklidňujícími účinky, které se často používají při nespavosti a úzkosti. Nadzemní části rostlin obsahují látky, které pomáhají uklidnit nervový systém a zlepšit kvalitu spánku.

V kombinaci tyto tři bylinky spolu vytvářejí silný uklidňující účinek, který může pomoci zlepšit kvalitu spánku a pomoci lidem usnout rychleji a hlouběji. Je důležité si uvědomit, že přípravek na spaní, který obsahuje tyto bylinky, by měl být používán pouze po konzultaci s lékařem nebo bylinkářem. Nemělo by se překračovat doporučené dávkování, protože při vysokých dávkách mohou mít tyto bylinky nežádoucí účinky – nejčastěji nevolnost, závratě, bolest hlavy. Též mohou interagovat s jinými užívanými léky,

Upozornění: Lípa stříbrná a sluncovka kalifornská může také interagovat s jinými sedativy nebo léky na snížení krevního tlaku, měrnice černá může interagovat s léky na ředění krve, takže by měly být používány opatrně u lidí, kteří užívají tyto léky.

MK

Reklama

Komentáře

Reklama